anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Top 3 personaje

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Melting Cinnamon

Melting Cinnamon


feminin
Scorpion Cocos
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 31/10/1993
Varsta : 30
Localizare : Snow~
Joburi/Distractii : ^__^
Stare de spirit : dunno
Puncte : 27708
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/03/2009

Top 3 personaje Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje   Top 3 personaje Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 8:55 pm

Faceti un top 3 al personajelor voastre preferate din acest anime.

1.Rukia: este un personaj complex chiar daca este mai misterioasa uneori.
2.Ichigo: am ales acest personaj pentru ca pur si simplu este bine caracterizat si este un personaj puternic.
3.Orihime:imi place mult atitudinea personajului
Sus In jos
http://hime13th.wordpress.com
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28129
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Top 3 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje   Top 3 personaje Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 6:38 pm

Pe locul intai se claseaza Nee-sama cum ii spune Rukia (Byakuya). Este puternic, dezghetat (la minte), destul de dragut, si se poarta foarte OK. Intr-o parte din episoadele in care apare da dovada de calm, o personalitate bine conturata, mister si love.

Pe locul 2 cred ca o voi plasa pe Yoruichi fiindca imi place atitudinea ei si cum il ''pedepseste'' pe Ichigo (cand se transforma din pisica in om)si cum il antreneaza dar si spiritul de observatie si cum se imbraca. Este calma, amuzanta, cool, rapida, puternica, iesteata si are multi asi in maneca.

Pe locul 3 se situeaza Ishida. Imi place puterea lui, felul lui de a gandi, de a vorbi, de a se exprima in fata dusmanilor, de a se comporta si de a se imbraca dar si personaltatea, aspectul fizic, un ochii care se vede prin ochelari iar unul nu, rapiditatea cu care ia decizii corecte, motivatia si taisul vorbei. In mod special in place la el determinarea. Puterea lui este foarte potrivita cu personalitatea lui desi nu a avut un trecut prea roz...Am ramas uimita de felul lui de a vorbi, de a se exprima in fata dusmanilor. Si, in plus, il ador atunci cand nu i se vede decat un ochii prin ochelari.
Sus In jos
 
Top 3 personaje
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Talks :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: