anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Nick-uri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28124
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Nick-uri Empty
MesajSubiect: Nick-uri   Nick-uri Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 9:31 pm

Ce nick-uri aveti? De la ce vin

Eu am o lista destul de lunga (mentionez ca si altii le-au folosit asa ca daca va intalniti cu cineva pe un forum nu intotdeauna voi fi eu ci unul caruia creierul ii merge prea greu si nu a avut inspiratie sa isi faca un nick): Vipa, Vivian, `A Simple Girl` Li Bai , Be my valentine!, Life_In_Shadow, AnonimAG si altele folosite in rpg-uri: Amelie Natural, Sara Dalilton, Laura Atlantide, ~Inuyasha~, Dave, Daniel Rain...De critic: Afrodita (folosit doar pe un forum de creatie) si Amelie iar unul la care am renuntat fiindca am gasit pe cineva care s-a gandit la el inaintea mea: Ayo Imi e lene sa ma mai gandesc...Nu vin de la nimic insa am gasit explicatii pentru ele O_O (google)
Sus In jos
Melting Cinnamon

Melting Cinnamon


feminin
Scorpion Cocos
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 31/10/1993
Varsta : 30
Localizare : Snow~
Joburi/Distractii : ^__^
Stare de spirit : dunno
Puncte : 27703
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/03/2009

Nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Nick-uri   Nick-uri Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 9:55 pm

umh...

~Kazumi: well a venit pe moment....aveam nevoie de un nik pentru un forum asa ca mi-a trecut prin minte Kauzmi.
~Melting Cinnamon: este o melodie de la Ayabie care mi-a placut foarte mult si consider acest nik unul original si o\in plus imi place mult.
~Kamishiro: da da tot eu....vine de la Kami asa imi zice mama >___<'' [si asta ziceam eu tot timpul cand eram mica -.-'']
~Kanaria/Kanaya: da da tot eu ^_^ il am pe multe forumuri deci daca il vedeti probabil sau mai mult ca sigur sunt eu.
Sus In jos
http://hime13th.wordpress.com
DarkGirl

DarkGirl


feminin
Sagetator Maimuta
Numarul mesajelor : 13
Data nasterii : 13/12/1992
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Joburi/Distractii : Arheolog
Stare de spirit : Happy
Custom rank : Arheolog
Puncte : 27567
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/04/2009

Nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Nick-uri   Nick-uri Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 10:07 pm

Pai eu incerc sa ma axez pe cat mai putine nick-uri
DarkGirl
-am vrut ceva personalizat care sa nu mai foloseasca altii....acum daca cineva mai are ghinion >.> *sper ca nu *
Lara Croft
-normal,e vorba de Lara din Tomb Raider ^^ fan number 1
Lucy
-asta il aveam inainte *poate mai il am pe niste forumuri pe care nu am mai pasit XD* e numele lu o tipa din Elfen Lied ^^
Kuran
-Phaaaai din VK >.> da intr-un final m-am hotarat....nu stiam ce sa pun Zero sau Kuran XD
Pai cam atat :-?
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Continut sponsorizat





Nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Nick-uri   Nick-uri Icon_minitime

Sus In jos
 
Nick-uri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Members :: About members :: About you-
Mergi direct la: