anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Haina preferata, culori la haine, stil

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28124
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Haina preferata, culori la haine, stil Empty
MesajSubiect: Haina preferata, culori la haine, stil   Haina preferata, culori la haine, stil Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 10:01 pm

Ce obiect de imbracaminte imbraci cel mai des? Ce culori preferi? Ce stil urmezi (emo, goth, scene kids, casual etc)? Faci exceptie cateodata de la el?
Sus In jos
Nyappy

Nyappy


feminin
Balanta Caine
Numarul mesajelor : 36
Data nasterii : 18/10/1994
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Puncte : 28030
Reputatie : 15
Data de inscriere : 07/01/2009

Haina preferata, culori la haine, stil Empty
MesajSubiect: Re: Haina preferata, culori la haine, stil   Haina preferata, culori la haine, stil Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 4:53 pm

Nu pot spune ca am un stil anume..prefer tot ce e de bun gust, sport in general si clasic *un al doilea motiv ar fi pentru ca ma bag in taote gropile si nu pot sa'mi iau spre exemplu pantofi cu tocul cat o usa*..culorile mele favorite sunt galben si mov..^^
Sus In jos
Melting Cinnamon

Melting Cinnamon


feminin
Scorpion Cocos
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 31/10/1993
Varsta : 30
Localizare : Snow~
Joburi/Distractii : ^__^
Stare de spirit : dunno
Puncte : 27703
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/03/2009

Haina preferata, culori la haine, stil Empty
MesajSubiect: Re: Haina preferata, culori la haine, stil   Haina preferata, culori la haine, stil Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 9:08 pm

Ca stil anume ma pot incadra cat de cat in Gothic Lolita, sau cel putin asta vreau eu sa fiu, ador stilul acesta si nu mi-as vedea viata fara el...cred ca daca m-as fi nascut altundeva acest lucru si acest stil nu ar mai fi existat. Asa am inceput sa ma imbrac si la scoala si imi place foarte mult...prefer rochiile negre in majoritatea timpului dar si cele pe culori rosu-inchis, albastru-inchis, alb [rar] sunt bune
Sus In jos
http://hime13th.wordpress.com
DarkGirl

DarkGirl


feminin
Sagetator Maimuta
Numarul mesajelor : 13
Data nasterii : 13/12/1992
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Joburi/Distractii : Arheolog
Stare de spirit : Happy
Custom rank : Arheolog
Puncte : 27567
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/04/2009

Haina preferata, culori la haine, stil Empty
MesajSubiect: Re: Haina preferata, culori la haine, stil   Haina preferata, culori la haine, stil Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 10:13 pm

Hmmm...pai nu am un stil anume,imi place sa imi fac eu propiul stil si cu ce imi sta bine ^^ la culori....depinde...imi plac aproape toate dar aici e si vorba de amterial
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Continut sponsorizat





Haina preferata, culori la haine, stil Empty
MesajSubiect: Re: Haina preferata, culori la haine, stil   Haina preferata, culori la haine, stil Icon_minitime

Sus In jos
 
Haina preferata, culori la haine, stil
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Altele :: Cafenea-
Mergi direct la: