anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Materii inutile sau care nu va plac

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28129
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Materii inutile sau care nu va plac Empty
MesajSubiect: Materii inutile sau care nu va plac   Materii inutile sau care nu va plac Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 9:06 pm

Cred ca aveti cateva materii pe care le considerati inutile sau care nu va plac...Care ar fi acestea (nu uitati sa motivati alegerile facute)?
Sus In jos
Nyappy

Nyappy


feminin
Balanta Caine
Numarul mesajelor : 36
Data nasterii : 18/10/1994
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Puncte : 28035
Reputatie : 15
Data de inscriere : 07/01/2009

Materii inutile sau care nu va plac Empty
MesajSubiect: Re: Materii inutile sau care nu va plac   Materii inutile sau care nu va plac Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 10:50 pm

Inutile mi se par a fi toate sincer....T_T
Pe mine ma enerveaza cel mai mult fizica...e grea si teorema ma oftica ca trebuie sa o invat asa cum e plus ca proful tranteste nsite note..xD
Pe locul doi la horror ar fi geometria....no comment T_T'
Sus In jos
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28129
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Materii inutile sau care nu va plac Empty
MesajSubiect: Re: Materii inutile sau care nu va plac   Materii inutile sau care nu va plac Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 11:24 pm

Inutile:
Rligia-Asta ar trebui sa stii de la bunici sau parinti nu sa inveti la scoala cum sa te inchini sau alteva.
Matematica in exces-De unele lucruri nu ai nevoie...poate decat in anumite domenii dar ar trebuii sa fie stresari cu ele doar aia.
Desen-Motiv sa te murdaresti pe maini mai ales daca iti da 6...profa e tacanita.
Tehnologie-La ce ai nevoie? Sa imi organizeze familia sau sa ma invete cum sa imi aranjez sifonierul?
Informatica-Sa ma inveti sa umblu in Paint sau in Word? invat asta dintr-a doua-treia.
Fizica si Chimie-In exces dauneaza grav mediei.
Biologie-Sa invat despre flori si alte chestii...

Care nu imi plac:
In rest sunt toate acceptabile.
Sus In jos
Melting Cinnamon

Melting Cinnamon


feminin
Scorpion Cocos
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 31/10/1993
Varsta : 30
Localizare : Snow~
Joburi/Distractii : ^__^
Stare de spirit : dunno
Puncte : 27708
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/03/2009

Materii inutile sau care nu va plac Empty
MesajSubiect: Re: Materii inutile sau care nu va plac   Materii inutile sau care nu va plac Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 9:28 pm

&_&

Inutile:
~informatica: algoritmi naibi....sunt aiurea si cred ca stiu si eu sa rezolv o problema de matematica si fara ei. [doar asta este motivul pentru care am creierul].
~biologia: este aiurea sa invatam despre tot felu de creaturi inutile
~matematica: o lunga si plictisitoare materie
~fizica-chimia: chiar ca dauneaza in exces
~logica: e absurda...mai ales sa invat care e diferenta dintre un cuvany si un concept
~TIC [Tehnologia Informatiei]: da un alt nimic de materie inutila in care desenez in Paint...dar are o parte acceptabila unde facem PhotoShop si administrarea forumurilor
Sus In jos
http://hime13th.wordpress.com
Continut sponsorizat





Materii inutile sau care nu va plac Empty
MesajSubiect: Re: Materii inutile sau care nu va plac   Materii inutile sau care nu va plac Icon_minitime

Sus In jos
 
Materii inutile sau care nu va plac
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Altele :: Scoala-
Mergi direct la: