anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 May

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 27909
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

May Empty
MesajSubiect: May   May Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 7:48 pm

Ce parere aveti despre May? De ce s-a purtat atat de urat cu toti? De ce era Layla idolul ei? E mai buna decat ea? Il place pe Leon? Cu cine s-ar potrivi? Ce parere aveti despre noua May?
Sus In jos
Mizore

Mizore


feminin
Capricorn Mistret
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 30/12/1995
Varsta : 28
Puncte : 27830
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/01/2009

May Empty
MesajSubiect: Re: May   May Icon_minitimeJoi Ian 01, 2009 7:32 pm

Am niste imformatii daspre May.May Wong este o nouă recrută ce vrea să o înlocuiască pe Sora. Se remarcă prin numeroase talente acrobatice şi prin patinaj, devine partenera lui Leon Oswald în spectacolul Dracula. Totuşi, în timpul unui spectacol, Leon o scapă, cauzându-i o dislocaţie a umărului; acest lucru îi îngăduie Sorei să obţina locul pentru Festivalul de Circ din Paris. Înţelegând că atitudinea ei egoistă şi copilărească l-a determinat pe Leon să o abandoneze, refuză să renunţe la poziţia ei, întrecând-o pe Sora cu un nou truc executat cu o singură mână, învingând-o în sfârşit pe Sora. Spre sfârşit, va mai înlătura din aroganţă şi va deveni o persoană mai bună.
Sus In jos
Just_a_KiD

Just_a_KiD


Numarul mesajelor : 52
Custom rank : happy and crazy
Puncte : 27835
Reputatie : 50
Data de inscriere : 10/01/2009

May Empty
MesajSubiect: Re: May   May Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 9:00 pm

Nu prea-mi place de May caci e rautacioasa si incearca sa scape de Sora. Cu timpul devine mai buna si-si accepta infrangerea,mi se pare mai buna la patinuat decat la trapez.So..e draguta dar cum am mai zis e cam rautacioasa si asta nu-mi place la ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





May Empty
MesajSubiect: Re: May   May Icon_minitime

Sus In jos
 
May
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Talks :: Anime :: Kaleido Star-
Mergi direct la: