anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Quiz  

Distribuiţi | 

Sora

In jos 
AutorMesaj
Li Bai
Fondator

Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 18419
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

MesajSubiect: Sora   Mier Dec 31, 2008 7:09 pm

Ce parere aveti despre Sora Naegino? E mai buna decat Layla Hamilton? De ce are mereu un alt vis destul de greu de indeplinit? Ce o motiveaza? Cum rezista atmosferei si presiunii din partea celorlanti? Va plac acrobatiile ei? De ce creti ca e atat de vulnerabila?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mizore

feminin
Capricorn Mistret
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 30/12/1995
Varsta : 23
Puncte : 18340
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/01/2009

MesajSubiect: Re: Sora   Joi Ian 01, 2009 7:27 pm

Pai am sa va spun niste informatii despre Sora.Când era mică, părinţii ei au dus-o la Kaleido Stage să vadă un spectacol. Spectacolul la care asistase Sora cu părinţii ei era Alice în Ţara Minunilor. Deşi aceştia mor într-un accident rutier, la scurt timp după vizita lor la Kaleido Stage şi Sora este adoptată de unchiul şi mătuşa ei, fata vrea să devină un membru al locului vizitat de ea în copilărie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Just_a_KiD

Numarul mesajelor : 52
Custom rank : happy and crazy
Puncte : 18345
Reputatie : 50
Data de inscriere : 10/01/2009

MesajSubiect: Re: Sora   Sam Ian 10, 2009 8:52 pm

Mie mi se pare un personaj destul de dragut.Desi parintii i-au murit cand a fost mica, Sora a fost foarte puternica si nu a devenit trista, asa cum a patit Layla dupa ce i-a murit mama..Imi place acest personaj mai ales pentru ca lupta pentru visul ei si nu se da niciodata batuta.E foarte frumusica si copilaroasa uneori dar ii sta bine asa

MesajSubiect: Re: Sora   

Sus In jos

Sora
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Talks :: Anime :: Kaleido Star-
Mergi direct la: