anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Parere despre mine!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28104
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Parere despre mine! Empty
MesajSubiect: Parere despre mine!   Parere despre mine! Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 1:28 am

Ce parere aveti despre mine? Aici va spuneti parerea despre mine...nu ma luati cu ocolisuri si fiti sinceri! Nu ma supar! Astept parerile voastre!
Sus In jos
Just_a_KiD

Just_a_KiD


Numarul mesajelor : 52
Custom rank : happy and crazy
Puncte : 28030
Reputatie : 50
Data de inscriere : 10/01/2009

Parere despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre mine!   Parere despre mine! Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 12:06 am

Asa..se pare ca's prima care isi zice parerea despre tine.Hm..ce-as putea zice?Desi nu prea am avut timp sa te cunosc am remarcat ceva la tine: esti prietenoasa dar poti fi si foarte a dracu(scuzati expresia) cand cineva te calca pe coada(aici esti la fel ca mine =)) ).Esti cam dura la criticati ficuri...dar si forumuri (am simtit-o pe pielea mea ! :affraid: ).Faci niste forumuri destul de dragute...sincer sper ca noi doua sa devenim din ce in ce prietene mai bune caci ne asemanam oarecum si tu pari o super fata ^__^
Sus In jos
Melting Cinnamon

Melting Cinnamon


feminin
Scorpion Cocos
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 31/10/1993
Varsta : 30
Localizare : Snow~
Joburi/Distractii : ^__^
Stare de spirit : dunno
Puncte : 27683
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/03/2009

Parere despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre mine!   Parere despre mine! Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 9:50 pm

mwhaaaa ^_^ my dear Li Bai
Imi place mult personalitatea si felul tau de a fi...pari o persoana foarte de treaba intelegatoare si prietenoasa...am cayeva lucruri in comun cu tine.. Sper sa ne intelegm bine de acum in colo ^_^.
Sfaturi nu prea am pentru ca esti bine asa cum esti ^_^ ramai la fel si totul este in regula.
Te pricepi la administrare de forumuri cea ce imi place si administrezi bine forumul.
Sus In jos
http://hime13th.wordpress.com
Continut sponsorizat





Parere despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre mine!   Parere despre mine! Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre mine!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Members :: About members :: Feedback-
Mergi direct la: