anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Hello everybody!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Just_a_KiD

Just_a_KiD


Numarul mesajelor : 52
Custom rank : happy and crazy
Puncte : 27830
Reputatie : 50
Data de inscriere : 10/01/2009

Hello everybody!! Empty
MesajSubiect: Hello everybody!!   Hello everybody!! Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:51 pm

Heya !Ma numesc ...eh nu conteaza, am aproape 13 ani si sunt din Craiova . Sunt mare fana a animeurilor , preferatele mele fiind : Kaleido Star , Bleach , Naruto , Full Metal Alchemist , Inuyasha , Elfen Lied , Wolf's rain , Vampire Knight , Death Note , Fratii Nerima Daikon , Full Metal Panic , Mew Mew Power , Slayers , The Melancholy of Suzumiya Haruhi , Spiral , Yu Gi Oh - GX si multe altele . Well , ascult cam orice fel de muzica inafara de manele si populara . Dar sa recunosc , in special ascult rock , iar trupele mele favorite sunt: Skillet , Three Days Grance , Green Day , Jonas Brothers , Nickelback . As putea spune ca sunt mare fana Harry Potter . Despre mine as putea spune ca sunt o fire mai nebunatica , zapacita , nu-mi place sa ma contrazica cineva sau sa comenteze despre gusturile mele . Materile mele preferate sunt : romana , engleza si istoria . Visul meu este sa devin egitolog sau chiar arheolog,
Cam atata despre mine , daca aveti intrebari..just ask !
Sus In jos
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 27904
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Hello everybody!! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!!   Hello everybody!! Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 4:00 pm

Welcome! Sper sa te simti bine aici, sa iti faci multi prieteni, sa fi activa si sa te distrezi. Sper ca iti vei indeplinii visul. Ne vededem pe forum. Nu am intrebari.
Bye si bun venit din nou!
Sus In jos
Nyappy

Nyappy


feminin
Balanta Caine
Numarul mesajelor : 36
Data nasterii : 18/10/1994
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Puncte : 27810
Reputatie : 15
Data de inscriere : 07/01/2009

Hello everybody!! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!!   Hello everybody!! Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 7:18 pm

Heya, welcome here, happy posting, no spam and have fun!^-^
Nu stiu cum se face dar mereu dau de tine pe forumuri :lol:
Intrebari nu am deci pentru ca te cunosc...have fun!^-^
Sus In jos
Just_a_KiD

Just_a_KiD


Numarul mesajelor : 52
Custom rank : happy and crazy
Puncte : 27830
Reputatie : 50
Data de inscriere : 10/01/2009

Hello everybody!! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!!   Hello everybody!! Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 7:30 pm

Multumesc tuturor de intampinare !
O sa incerc sa fi activa dar cu scoala asta nu prea mai am timp..si fiti fara griji caci voi respecta regulile
P.S-Nyappy, sti ca eu ma inscriu mai pe toate forumurile :P
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello everybody!! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!!   Hello everybody!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello everybody!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Members :: Welcome!-
Mergi direct la: