anime-re
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
anime-re

Discutam despre anime, manga, japonia si nu numai!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Quiz  

 

 Programe utilizate

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28054
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Programe utilizate Empty
MesajSubiect: Programe utilizate   Programe utilizate Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 5:53 pm

In ce programe ati lucat sau lucrati?

Am incercat Photo Shop 7, Corel si Photo Firltre dar li s-a terminat trialul.
Acum folosesc Gimp, Photo Scape, Dream Light Editor, magix foto clinic, picasa si ce mai prind trial sau freeware. Sunt multumita de ele insa as presfera unele mai bune.
Sus In jos
Nyappy

Nyappy


feminin
Balanta Caine
Numarul mesajelor : 36
Data nasterii : 18/10/1994
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Puncte : 27960
Reputatie : 15
Data de inscriere : 07/01/2009

Programe utilizate Empty
MesajSubiect: Re: Programe utilizate   Programe utilizate Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:31 pm

Eu lucrez in GIMP 2, Photofiltre, Photoscape in mare..pe langa cele doua mai am xtrem designer si photo!editor care le folosesc doar pentru un efect...cand fac un set il trec prin minim 2 programe...maxim prin toate -_-'
Nici eu nu sunt multumita de ce am..am cautat PS'ul insa nu l'am gasit free *ori trial, ori demo* ...plus ca l'am luat odata si nu m'am descurcat cu el ca si trial..nu'mi permitea sa umblu peste tot, desi intre timp asi fi capatat o oarecare indemanare cu el..continui sa caut programe..in speranta ca intr'o zi voi da de ceva mai bun decat ce am xD
Sus In jos
Li Bai
Fondator
Li Bai


Numarul mesajelor : 189
Custom rank : Tacanita pana la capat!
Puncte : 28054
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2008

Programe utilizate Empty
MesajSubiect: Re: Programe utilizate   Programe utilizate Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 9:53 pm

Eu am facut rost de Photoshop...CS2. Plange
Inainte mi se parea performant dar acum realizez ca nu isi merita titlul. M-am plictisit de el si mi se pare foarte neevoluat. Acum imi pare rau ca am dat remove la celelalte programe de editat poze dar asta e...si asa imi dadeau erori.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Programe utilizate Empty
MesajSubiect: Re: Programe utilizate   Programe utilizate Icon_minitime

Sus In jos
 
Programe utilizate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-re :: Creation zone :: Fan zone! :: Fan GFX-
Mergi direct la: